(22) 812 04 69
biuro@jdl-performance.com

Dostawa i płatności

Dostawa towarów dla obszaru Rzeczpospolitej Polskiej:

Dostawa towarów zakupionych w sklepie JDL-Performance.com może być realizowana poprzez:

a) firmę kurierską UPS

b) odbiór osobisty w siedzibie firmy JDL Sp. z o.o., Annopol 4A, 03-236 Warszawa

 

Koszt wysyłki firmą kurierską UPS to 30zł brutto i doliczany jest do ceny zamawianych towarów w trakcie procesu składania zamówienia.

Do każdego zamówienia przesyłamy pocztą e-mail dokumenty sprzedaży (faktura).

 

Dostawa towarów dla pozostałych krajów:

Możłiwość dostawy oraz koszty są szacowane indywidualnie, w zależności od wymiarów, wagi paczki, kraju dostawy oraz rodzaju firmy kurierskiej. Wymagany jest uprzedni kontakt mailem lub przez formularz kontaktowy dostępny w zakładce „Kontakt„.

UWAGA!

Nie odpowiadamy jako sklep za uszkodzenie produktów w czasie transportu/dostawy do klienta.

Prosimy w momencie odbioru paczki i w obecności kuriera sprawdzić, czy produkty w paczce nie są uszkodzone (stłuczone, zgniecione itp.), nawet jeśli stan opakowania nie budzi zastrzeżeń. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia części lub całości towaru, proszę szkodę zgłosić kurierowi i zażądać sporządzenia protokołu. Proszę też zwrócić uwagę, aby kurier nie pisał w portokole nieprawdy, w szczególności nie odznaczał opcji złego zabepieczenia towaru na czas transportu.
W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu mogą Państwo samodzielnie dochodzić odszkodowania od firmy kurierskiej lub przekazać to postępowanie nam, wysyłając nam pocztą e-mail sporządzony protokół szkód.

 

Płatności

Za zamówione towary w sklepie JDL-Performance.com należy wnieść przedpłatę, numer konta i dane potrzebne do realizacji płatności zostaną przesłane na adres e-mail podany podczas procesu zakupu. W sklepie JDL-Performance.com nie pobieramy danych służących realizacji płatności on-line.