(22) 812 04 69
biuro@jdl-performance.com

O firmie

jdl-hala-1Firma JDL została założona w marcu 2005.hala-jdl

Na początku działalności, zajmowaliśmy się importem części do samochodów japońskich, później z biegiem czasu, ofertę rozszerzaliśmy o samochody europejskie i amerykańskie. W ostatnich latach rozpoczęliśmy działalność usługową.

 

 

 

poczekalnia-jdl poczekalnia-jdl2firma-jdl

W JDL, podchodzimy indywidualnie do każdego klienta.

Staramy się sprostać oczekiwaniom zarówno tych którzy chcą naprawić samochód, lekko zmodyfikować czy kompleksowo przebudować. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który podejmuje się skomplikowanych zadań, pod warunkiem że mają dla nas racjonalne uzasadnienie.

 

 

magazyn-jdl

dostawcy-jdlZ pomocą przychodzą nam nasi dostawcy, światowi liderzy w swoich dziedzinach. Na przestrzeni lat zdobyliśmy wiele kontaktów handlowych, które z czasem selekcjonowaliśmy, zostawiając tylko tych którzy są w stanie sprostać naszym wysokim oczekiwaniom. Naszą specjalizacją są zwieszenia oraz hamulce. Wychodzimy z założenia że samochód musi najpierw mieć przyczepność, potem dobrze skręcać, i hamować.

Jesteśmy największym partnerem w segmencie aftermarket dla jak producentów zestawów hamulcowych – Alcon, Surface Transforms, Brembo Racing oraz Ferodo Racing. Działamy jako wyłączny importer w Polsce produktów KW Automotive.

 

 

serwis-firma2 serwis-firmaDysponujemy własnym serwisem, w którym zatrudniamy wykwalifikowanych i bardzo doświadczonych mechaników. Wiedza mechaników jest ciągle poszerzana na szkoleniach organizowanych przez amerykańskie, niemieckie, australijskie i nowozelandzkie firmy. Specjalizacja serwisu to naprawy i modyfikacje skrzyń biegów dwu sprzęgłowych, oraz remonty i przebudowa silników. Dysponujemy pełną ofertą Dodson Motorsport, która umożliwia nam przygotowanie skrzyń biegów do przenoszenia znacznie większych obciążeń. Nasz warsztat jest wyposażony w sprzęt najwyższej jakości od amerykańskich firm Hunter oraz Rotary.
Obsługujemy zarówno klientów detalicznych jak i firmy.