(22) 812 04 69
biuro@jdl-performance.com

Serwis

Serwis JDL

Serwis JDL jest szczególnym miejscem, które powstało w 2014 roku, aby spełnić marzenie o warsztacie innym niż wszystkie.
Od samego początku nasz serwis miał być nie tylko miejsce napraw, ale również miejscem które odwiedza się jak dobrych przyjaciół.
Z ogromną radością możemy powiedzieć, że dzięki wiedzy i ciężkiej pracy całego zespołu warsztatowego udało nam się spełnić już nie jedno motoryzacyjne marzenie.

serwis1

Tak jak różni są nasi klienci tak i my dostosowujemy się do ich potrzeb, mając na uwadze jeden cel – satysfakcję klienta.

serwis-3

Każde auto, które wjeżdża do naszego warsztatu traktujemy indywidualnie. Pracujemy z największą dbałością o najmniejszy detal, wyłącznie na komponentach najwyższej jakości.

czesci-serwis

Obsługujemy auta współczesne, ale z równie dużą dbałością troszczymy się o auta klasyczne i youngtimery, przywracając im jakość prowadzenia, hamowania i użytkowania, często nawet na wyższym poziomie niż w czasach ich świetności.

serwis-4

Naszą specjalizacją są auta klasy street performance, wykorzystywane do dynamicznej jazdy na codzień oraz okazyjnych wyjazdów na tor.

serwis-2

Zajmujemy się zarówno skomplikowanymi naprawami, takimi jak kompletne remonty silników i skrzyń biegów oraz bieżącymi przeglądami obejmującymi wymiany elementów eksploatacyjnych, takich jak serwisy olejowe, zawieszenia, układów hamulcowych i innych podzespołów.

serwis-5

Niejednokrotnie dokonywaliśmy pełnej przebudowy auta, rozkładając je do ostatniej śrubki i składając zgodnie z życzeniem klienta.

bmw-1

serwis-7

serwis-9

serwis-8