(22) 812 04 69
biuro@jdl-performance.com

Serwis

W naszym serwisie zatrudniamy wykwalifikowany personel który zarówno świetnie się sprawdza w bieżących naprawach, jak i modyfikacjach samochodów. Wiedza mechaników jest ciągle poszerzana na licznych szkoleniach zarówno w Polsce jak i zagranicą.
Dysponujemy bardzo nowoczesnym sprzętem amerykańskiej firmy Hunter, oraz narzędziami specjalistycznymi do pracy z dwu sprzęgłowymi skrzyniami biegów.

serwis-jdl-1serwis-jdl-2serwis-jdl-3
 

 

 

Naprawy

Zajmujemy się zarówno skomplikowanymi naprawami, takimi jak kompletne remonty silników i skrzyń biegów oraz bieżącymi przeglądami obejmującymi wymiany elementów eksploatacyjnych, takich jak serwisy olejowe, zawieszenia, układów hamulcowych i innych podzespołów. Każde auto, które wjeżdża do naszego warsztatu traktujemy indywidualnie. Wiemy, jakim uczuciem je darzysz, bo nasze samochody są dla nas równie cenne. Pracujemy z największą dbałością o najmniejszy detal, wyłącznie na komponentach najwyższej jakości

naprawa-jdl-1naprawa-jdl-2naprawa-jdl-3
 

 

 

Modyfikacje

Olbrzymie doświadczenie pozwala nam się podjęcia praktycznie każdego zadania, jeżeli będziemy w tym widzieli techniczne racjonalne uzasadnienie, wpływające na poprawę prowadzenia auta, bezpieczeństwa i przyjemności z jazdy.

modyfikacje-jdl-1modyfikacje-jdl-2modyfikacje-jdl-3